Профілактична робота щодо пожежної безпеки в зимовий період на території Устинівської селищної територіальної громади

Дата: 12.01.2022 16:27

12 січня 2022 року завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Устинівської селищної ради спільно з  ДПРЧ 1 ДПРЗ УДСНС України в області та старостою Гуслєнковою Т.В. провели спільне профілактичне відпрацювання та роз’яснювальну роботу у житловому секторі Седнівського старостинського округу. В ході роботи надали громадянам застережні листівки та  роз’яснили правила пожежної безпеки у зимовий період: порадили тримати у справному стані газові плити та пічне опалення, електромережу та вентиляцію. Наголосили, що важливо бути обережними, користуючись електрообігрівачами та тепловентиляторами, не встановлювати їх впритул до меблів або штор, не використовувати для сушіння одягу та не користуватись саморобними або несправними обігрівачами.