ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія

Дата: 24.01.2022 09:59

Тепер це все можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків.Фото без опису

Фото без описуЯк подати декларацію ФОПам 1 та 2 груп:

Фото без описуУ застосунку Дія оберіть “Послуги”Фото без опису“Податки ФОП”Фото без опису“Декларації”

Фото без описуВкажіть суму доходу за рік та контактні дані

Фото без описуДія заповнить дані про ЄП і ЄСВ.

Фото без описуУважно перевірте всю інформацію, щоб вона була достовірна

Фото без описуПідпишіть декларацію Дія.Підписом.

Фото без описуЯк подати декларацію ФОПам 3 групи:

Фото без описуУ застосунку Дія у розділі “Послуги” Фото без опису“Податки ФОП” Фото без опису“Декларації”

Фото без описуВкажіть суму доходу лише за 4 квартал. Дія зробить запит до Податкової на декларацію за три інші квартали і підтягне суму задекларованого доходу за 9 місяців.

Фото без описуСума податку до сплати сформується автоматично, так само, як і дані про ЄСВ

Фото без описуВідредагуйте усі дані та суми в декларації.

Фото без описуПідпишіть декларацію Дія.Підписом.

Дізнатися більше

Фото без описуЗ 24 січня українці віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за 1000 грн від держави. Уряд ухвалив зміни в постанову щодо проєкту єПідтримка. Під час платежу вік людини перевірятиме банк. Коли саме ви оформили картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років, а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у Дії.

Як працює проєкт єПідтримка

Фото без описуМихайло Федоров анонсував нову послугу у застосунку Дія — єЗахист. Завдяки новому сервісу, можна буде дізнатися, яка інформація є про вас в реєстрі. А також відстежувати коли, навіщо і хто із чиновників її перевіряв. А також кожен зможе дізнатися про базові норми захисту персональних даних та як убезпечитися від шахраїв.

Дізнатися більше

Фото без описуMicrosoft спільно з Мінцифрою представили нову навчальну програму для ІТ-спеціалістів та студентів технічних спеціальностей. «IT UpSkilling» — програма, що складається з онлайн-тренінгів, вебінарів та сесій із підготовки до складання іспитів з ІТ-сертифікації. ІТ-спеціалісти, розробники та студенти технічних ЗВО вивчатимуть хмарні технології Azure, Data&AI, Infrastructure та Security, розробку бізнес-додатків. Завдяки програмі всі охочі зможуть вдосконалити свої знання та стати сертифікованими спеціалістами Microsoft.

Долучитись до навчальної програми

Фото без описуМихайло Федоров: Дія.Підпис — найпростіша процедура створення електронного підпису, яку тільки можна уявити. Минуло пів року, як ми запустили Дія.Підпис — універсальний цифровий ключ у смартфоні, яким можна підписувати документи онлайн за кілька кліків. За цей час українців згенерували понад 7,5 мільйонів підписів у Дії. А щодоби їх додається майже 20 тисяч. Про це Михайло Федоров розповів в новій колонці для bit.ua.

Читати колонку