Рейд по ліквідації стихійної торгівлі

Дата: 31.01.2022 14:46

З метою недопущення несанкціонованої (стихійної) торгівлі та на виконання рішення виконавчого комітету Устинівської селищної ради від 25 травня 2021 року №71 «Про заборону (ліквідацію) стихійної торгівлі та торгівлі з рук у невстановлених місцях на території Устинівської селищної територіальної громади», 31 січня 2022 року членами робочої групи по виявленню ознак адміністративного правопорушення було проведено рейд у центральній частині смт.Устинівка (вул. Миру) та на території, яка прилегла до ринку Устинівської селищної ради. В ході роботи виявлено одного суб’єкта господарювання (мешканка с. Степове), який здійснював торгівлю у невстановленому місці (ділянка прилегла до житлового будинку). З порушником проведена відповідна роз’яснювальна робота, та рекомендовано здійснювати торгівлю на території ринку.

Закликаємо всіх, хто займається роздрібною торгівлею, дотримуватись встановлених законодавством норм, та здійснювати торгівлю виключно на території ринку.