Нарада з директорами шкіл з приводу організації харчування за новим меню

Дата: 02.02.2022 20:27

Сьогодні начальник  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ірина Кам’яна за участі начальника Устинівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Олега Сиси, провела нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.

Обговорено питання розробки весняного чотирьохтижневого меню, та дотримання норм діючого зимового, оскільки шкільне харчування має забезпечувати дітей їжею та напоями, які відповідають сучасним принципам здорового харчування і рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України.

Здорове харчування у дитячому та підлітковому віці є дуже важливим для правильного росту та розвитку організму. Враховуючи принципово новий підхід і в формуванні наборів продуктів, і в рецептурах, і в технологіях приготування, тому наразі, першочергово потрібно випрацювати механізм повноцінного впровадження варіативності страв.