Дотримання правил охорони ліній електрозв’язку

Дата: 03.02.2022 10:47

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 08 червня 2017 року № 278-р “Про  забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку від пошкоджень” просимо дотримуватись правил охорони ліній електрозв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1996 року № 135“Про затвердження Правил охорони ліній зв’язку”. Повідомляємо, що відповідно до статті 11 постанови  підприємства, установи, організації, громадяни, яким надані у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, по яких проходять лінії електрозв’язку несуть відповідальність за проведення робіт на ділянках і зобов’язані  вживати належних заходів для збереження цих ліній.

Відповідно до статті 17 на підприємствах, в установах та організаціях, яким надані у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, по яких проходять лінії електрозв’язку , або на тих, що мають  землерийну техніку  і механізми, повинні призначатись  особи, відповідальні за збереження  лінійних споруд електрозв’язку і проведення інструктажу стосовно виконання робіт в охоронних зонах.