Нарада з директорами закладів дошкільної освіти
4 лютого начальник відділу освіти, сім’ї, молоті та спорту Устинівської селищної ради Ірина Кам’яна провела нараду з директорами закладів дошкільної освіти громади. У нараді взяли участь 9 керівників ЗДО з 11. Учасники наради обговорили найактуальніші питання діяльності галузі. Йшлося насамперед про організацію харчування дошкільників відповідно до Постанови КМУ від 24.03.2021 р №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти», функціонування дитячих садків в умовах пандемії, дотримання суворих протиепідемічних заходів, підтримання сталого зв’язку з батьками, детально розглянули питання річної статистичної звітності.
Наразі дошкільна освіта є самостійною системою, обов’язковою складовою освіти в Україні, яка гармонійно поєднує сімейне та суспільне виховання. Найпершим суспільним середовищем для дитини стає дошкільний навчальний заклад, метою якого є забезпечення гармонійного розвитку особистості дитини, її фізичного і психічного здоров'я, формування механізмів соціальної адаптації та творчого втілення в умовах життя в товаристві незнайомих дітей і дорослих.