Команда Міністерства цифрової трансформації традиційно ділиться тижневим дайджестом новин

Дата: 07.02.2022 09:56

У застосунку Дія українці можуть згенерувати COVID-сертифікат про бустерну дозу. Відображатиметься вона в міжнародному сертифікаті. Після вакцинації «третьою дозою» в Дії треба заново згенерувати свої сертифікати.Фото без опису

Як згенерувати

у застосунку вибираєте розділ Послуги

пункт COVID-сертифікати

вибираєте тип сертифіката та надсилаєте запит

Якщо Дія знайде про вас дані в реєстрах, за декілька хвилин сертифікати оновляться та буде відображена «третя доза» вакцини. Термін дії сертифіката теж зміниться і становитиме 270 днів.

Дізнатися більше

Українці від 14 років зможуть отримати гроші за вакцинацію з єПідтримкою. Такі зміни в постанову щодо програми єПідтримка сьогодні ухвалив Уряд. Отримувати гроші підлітки з 14 років зможуть вже відзавтра. Окрім цього, розширився і перелік бізнесів, які підпадають під проєкт. Тепер гроші можна буде витратити на: освітні курси для себе або своєї дитини, спортивні товари та канцтовари.

Дізнатися більше

Реєструйтеся на бета-тест нової послуги — належний користувач. Щоб ви могли спокійно та в кілька кліків передавати право на керування свого авто іншим, ми запускаємо в Дії нову послугу — належний користувач.

Заяву на належного користувача в Дії мають подавати 2 людини — власник авто та водій, що хоче стати належним користувачем.

Що потрібно для участі в тестуванні

закордонний чи внутрішній паспорт у Дії

для власника: техпаспорт транспортного засобу, на якого буде призначено належного користувача

для належного користувача: водійське посвідчення відповідної категорії

Після реєстрації на бета-тест очікуйте листа на пошту з подальшими інструкціями.

Протестувати послугу

8 лютого на Diia Summit ми презентуємо ще більше нових цифрових послуг в Дії та українці миттєво зможуть ними скористатися! Про деякі з них Михайло Федоров розповів у новому інтерв'ю для Обозреватель.

Які етапи нам довелося пройти, щоб запустити зміну місця реєстрації онлайн

Які нові послуги запустимо для автомобілістів

Та як послуга з опитувань допоможе спілкуватися українцям з державою

Читати інтерв’ю