Щотижнева нарада у селищного голови

Дата: 10.02.2022 14:25

10 лютого 2022 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за участю заступників та керівників структурних підрозділів селищної ради.

В ході наради значну увагу було приділено питанню стану епідемічної безпеки  та активізації отримання щеплень  жителями Устинівської громади. Селищним головою було наголошено - обов’язково дотримуватися маскового  режиму всіма працівниками та відвідувачами закладів, уникати  скупчення людей, проводити знезараження поверхонь, тобто виконувати всі протиепідемічні заходи.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення  Синяк В.Л. доповіла, що станом  на 10.02.2022 року  працівникам КНП «Устинівська лікарня» та КНП «Устинівський ЦПМСД» заробітну плату виплачено відповідно до  постанови КМУ від 12.01.2022 р. № 2 в повному обсязі – заборгованість відсутня.

Окремо селищний голова наголосив на дотриманні виконавської дисципліни всіма працівниками селищної ради.

За результатами наради селищним головою надано відповідні доручення.