Громада, дружня до дітей та молоді!

Дата: 11.02.2022 16:02

В рамках розвитку молодіжної політики у громаді, на виконання заходів Програми підтримки та розвитку молоді та молодіжної політики  Устинівської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки, 11 лютого 2022 року відбулася зустріч у форматі «круглого столу» Устинівського селищного голови Ігоря Пенькова з представниками активної учнівської молоді, які є вихованцями гуртка євроклубу «Мрія» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості».

Метою зустрічі було обговорення проєкту розвитку території Устинівської селищної територіальної громади для відпочинку дітей та молоді - Skate park «Парк мрії». В ході зустрічі обговорено можливість створення сучасного багатофункціонального скейт парку під відкритим небом, де будуть розвиватись: скейтборд, стрітборд, велоспорт, самокати, ролики,  а молодь буде мати місце для спілкування та активного відпочинку. Скейт парк позитивно вплине на соціальну ситуацію і виховання дітей, які матимуть місце для дозвілля.

Діти активно задавали запитання селищному голові Пенькову І.О. про розвиток громади, про співпрацю з міжнародними організаціями, про плани селищної ради, спрямовані на підтримку молоді та молодіжної політики.

Спілкування з авторами проєкту Пінчуком Русланом, Задорожною Анастасією, Салтаном Максимом, Зеркаль Діаною, Грабовим Олександром, Матьяш Анастасією було активним та плідним. Ігор Олександрович  підкреслив важливість таких проєктів для розвитку і самореалізації молоді в громаді. Також додав, що розвиток громади неможливий без прогресивної молоді та їх сучасних ідей! Діти отримали позитивні емоції та солодкі заохочення від  голови громади.

Прогресивна молодь – майбутнє розвитку громади!!!