Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Дата: 15.02.2022 14:41

Тридцять три роки тому, 15 лютого 1989 року останній солдат  перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Багатьом з тих, хто воював у Афганістані не довелося повернутися додому живими. Тому цей день також є Днем пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Щорічно український народ віддає глибоку шану воїнам-афганцям, яким судилося пройти крізь вогняне пекло безглуздої та жорстокої афганської війни.

Схиляємо голови на знак пошани та глибокої вдячності за подвиг, героїзм та мужність  при виконанні інтернаціонального обов’язку. Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану, мирного неба,  благополуччя і щастя вашим родинам, міцного здоров’я та пошани від вдячних земляків!Фото без опису