День вшанування та пам’яті воїнів-інтернаціоналістів у закладах освіти

Дата: 15.02.2022 18:44

Щороку  15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Це день пам’яті про події війни в Афганістані, день вшанування усіх воїнів–інтернаціоналістів, яким  довелося виконувати військовий обов’язок на території інших країн. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті приклади мужності і  вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій в закладах освіти були проведені  тематичні заходи: виховні години «Про що розповів альбом дідуся?», години спілкування «Війна в Афганістані – трагедія і звитяга», «Афганістан- жива пам’ять», години пам’яті «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя», «Болить і досі всім Афганістан», «Ти – вічний біль, Афганістан», «Старі фотографії на столі», «Війна і муза», проведено конкурси малюнків «Ми за мир».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису