Національно-патріотичне виховання учнівської молоді

Дата: 17.02.2022 14:14

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об'єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціально-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

В рамках програми національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти Устинівської селищної ради проведені виховні заходи щодо виховання в учнів поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки, формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій, утвердження гуманістичної моральності, як базової основи громадянського суспільства.