До відома жителів громади!!!

Дата: 09.03.2022 13:05

На виконання вимог Закону України «Про правовий режим воєнного стану», з метою забезпечення безпеки, правопорядку, прав та свобод внутрішньо переміщених осіб ОБОВ’ЯЗКОВО повідомляти про осіб, які поселяються (поселилися) у приватних домоволодіннях громадян, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій.

Встановлювати: прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження, серію та номер паспорта, адресу реєстрації місця проживання, місце праці та номер мобільного телефону.

Обов’язково направляти осіб чоловічої статті віком від 18 до 60 років, які прибувають на поселення до сьомого відділу Кропивницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки в смт Устинівка (колишній райвійськомат) для постановки на тимчасовий військовий облік.

Інформувати та контролювати осіб, що прибувають на поселення щодо чинних на території Кропивницького району та Устинівської громади обмежень, введених в умовах воєнного стану.

Також, повідомляти прізвище, ім’я, по-батькові власника/співвласника домоволодіння у якому поселяються (поселилися) такі особи та номер мобільного телефону.Фото без опису

Інформацію про таких осіб надавати Устинівській селищній раді:

за телефоном 0983291306;

у вигляді повідомлення старостам старостинський округів або відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення.

Бережімо себе та своїх близьких.

Все буде Україна!!!