УВАГА!!! Надання адміністративних послуг тимчасово призупинено!

Дата: 14.03.2022 10:09

Звертаємо увагу, що на період дії воєнного стану, встановленого Указом Президента України від 24 лютого 2022 року,  відповідно до вимог ст. 12 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання НЕ НАДАЮТЬСЯ.

28 лютого 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №165, яка призупиняє строк надання адміністративних послуг.

Заради недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога, тимчасово призупинено роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України – наразі не надаються послуги з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Разом цим продовжують надаватися у штатному режимі послуги пов?язані з реєстрацією актів цивільного стану– факт народження та смерті, державна реєстрація шлюбу.Фото без опису