Прощання з Анатолієм Прідьмою

Дата: 20.03.2022 13:42

Устинівська громада попрощалася з  воїном, справжнім героєм - Прідьмою Анатолієм Григоровичем.

Народився Анатолій в сім’ї Прідьмів Григорія Івановича та Наталії Іванівни 19 березня 1984 року в селі Степанівка колишнього Устинівського району.

У 1991 році пішов до Степанівської школи, де закінчив 9 класів. Після закінчення школи вступив до Компаніївського ветеринарного технікуму.

У 2002 році проходив службу у Збройних Силах України в місті Миколаїв.

Мав сина Тимофія та доньку Мар’янку. Проживав та працював у Кривому Розі.

Мав велике хобі в своєму житті -  бджільництво, адже цій справі його навчав покійний батько Григорій Іванович.

Безглузда та жорстока війна порушила життєві плани героя – закінчити навчання в університеті та одружитися з цивільною дружиною Наталією.

Анатолій був дуже чуйною, оптимістичною, а головне відданою людиною. Світла пам’ять  про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Устинівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет співчувають  рідним та близьким загиблого і висловлюють щирі слова підтримки у ці скорботні дні. Низький уклін та щира вдячність полеглому  воїну, який захищав  нас від російських загарбників!

Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають!