Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 25.03.2022 11:23

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Устинівської селищної ради.

В ході засідання були розглянуті та прийняті рішення, що стосуються затвердження плану заходів щодо наповнення бюджету Устинівської селищної територіальної громади  на 2022 рік, внесення змін до персонального складу комісії з питань захисту прав дитини та Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей, надання дозволів на поділ домоволодінь та присвоєння адрес, затвердження Положення та створення комісії з питань перейменування вулиць, провулків і т.п., надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, надання допомог громадянам на лікування та поховання.

Докладніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Устинівської селищної ради, у розділі «офіційні документи».