ТОРГІВЛЯ СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩИМИ ТОВАРАМИ! ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

Дата: 29.03.2022 14:50

Устинівська селищна рада вкотре нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 311 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 і від 9 грудня 2020 р. № 1236, зокрема визначено :

“4112. Установити на період дії карантину, але не довше ніж до 30 квітня 2022 р., на продовольчі товари :

борошно пшеничне вищого сорту;

молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці);

хліб житньо-пшеничний;

яйця курячі категорії С1;

птиця (тушка куряча, четвертинка тушки курячої);

батон;

олія соняшникова рафінована

що мають істотну соціальну значущість, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 39, ст. 1273), граничний рівень торговельної надбавки (націнки) в розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу.”

Примітка.  До зазначених у цьому переліку продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, належать товари вітчизняного виробництва, крім товарів, маркованих як органічна продукція.Фото без опису