Як отримати компенсації витрат за прихисток переселенців

Дата: 30.03.2022 08:33

Власники житлових приміщень, які тимчасово безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати компенсацію витрат. Тобто за місяць проживання людини – 450 гривень компенсації. Або 14,77 грн за кожен людино-день.

Як отримати компенсацію?

Якщо ви власник житла і виявили бажання тимчасово безоплатно розмістити внутрішньо переміщених осіб, вам треба:

1. Внести відомості про приміщення до вебресурсу «Прихисток» . Якщо самостійно не можете внести відомості, вам допоможуть спеціалісти Устинівської селищної ради (смт. Устинівка. вул. Ювілейна, 2, каб 18).
  2. Не пізніше наступного дня з дня заселення внутрішньо переміщених осіб подати заяву до відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природнього середовища та благоустрою селищної ради (далі – Відділ) у якій зазначити прізвище, ім’я та по батькові кожного з розміщених та до якої додаються копії документів, що посвідчують їхню особу.
  3. У день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву до Відділу з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.
  4. Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця має подати до Відділу заяву.

Заяви подаються в паперовій формі або в електронній формі із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів.

До речі, компенсація надається за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.Фото без опису