Проведено ямковий ремонт дороги

Дата: 30.03.2022 14:57

Попри дію воєнного стану в Україні, в суботу жителі сіл Ганно-Леонтовичеве, Мала Ганнівка та Новочигиринка  згуртовано вийшли на засипання ямкових вибоїн на дорозі між селами Седнівка та Ганно-Леонтовичеве.

Техніку для проведення робіт виділили місцеві фермери Ватаманюк Д.Д., Ставнича В.Г., Пугач Г.Г., Шкрум В.М. та Єрмошенко С.В.

У розгрузці та закиданні брали активну участь майже всі жителі села, а пенсіонери допомогли коштами на придбання дизельного палива. На жаль, не всі  долучилися до цієї корисної справи. Прикро, що результатами спільної праці будуть користуватися навіть ті, хто проігнорував  цей захід.

Окрема подяка депутату Устинівської селищної ради  Юдіну Д.А. та трактористам, з очолюваного ним господарства,  за рівняння польових доріг.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення робіт. Мирного всім нам неба. Все буде Україна!