Шановні жителі Устинівської громади!

Дата: 01.04.2022 09:29

Завдяки спільним зусиллям агротоваровиробників Устинівщини, депутатів обласної ради Міщенка В.П. та Собка М.О., депутатського корпусу та селищного голови Пенькова І.О.  Устинівським відділенням 22-ї ДПРЧ  отримано сучасний автомобіль для гасіння пожеж. Машина призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку з шести осіб (разом з водієм), засобів пожежогасіння (запас води – 5000 літрів, піноутворювача – 500 літрів), пожежно-технічного озброєння (ПТВ) та служить для гасіння пожеж водою та повітряно-механічною піною. Авто обладнане комплектом аварійно-рятувального спорядження. Окрім безпосереднього гасіння пожеж авто готове і до виконання аварійно-рятувальних робіт – машина оснащена відповідним обладнанням та спорядженням. З такою сучасною технікою мешканці Устинівської територіальної громади – в безпеці. Дякуємо всім хто долучився до доброї справи.
Принагідно нагадуємо про заборону паління сухої трави. В умовах воєнного стану ці дії  прирівнюються до диверсії та передбачають адміністративну і кримінальну відповідальність.