Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

Дата: 04.04.2022 17:41

04.04.2022 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в чотирьох  торговельних закладах Інгульського старостату: 2 в с. Інгульське, 1 в с. Ганно-Требинівка, 1 в с.Березівка. Заклади перевіряли на наявність відповідних ліцензій на здійснення торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, порушень не виявлено. При перевірці торговельних точок  в  с. Інгульське, в одному з магазинів,  було встановлено підвищення ціни на олію соняшникову більше ніж на 10 %, що є порушенням законодавства.

В ході проведення роз’яснювальної роботи   працівнику магазину  було доведено вимоги  постанови КМУ № 311 від 18.03.22 року, яка регламентує торгівельну надбавку у розмірі не більше 10% на такі продукти харчування: хліб, батон, птиця (тушка куряча, четвертинка тушки курячої), олія соняшникова, яйця, молоко жирністю 2,5 %, борошно вищого сорту.  Ціну на даний товар  було приведено у відповідність до законодавчо обґрунтованих норм у ході проведення рейду.