Двадцять четверта сесія селищної ради

Дата: 11.04.2022 09:04

Селищний голова Ігор Пеньков провів 8 квітня позачергову двадцять четверту сесію селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 15 депутатів із 22. Депутати одноголосно ухвалили рішення про утворення добровольчого формування Устинівської селищної територіальної громади та затвердили Положення про зазначене добровольче формування і кандидатуру його командира.

Внесено зміни та доповнення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Устинівської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням Устинівської селищної ради від 30 червня 2021 року №694 (з урахуванням змін). Згідно з прийнятим рішенням до цього переліку включено приміщення селищного Будинку культури