Повідомлення про пошкоджене майно через ЦНАП

Дата: 11.04.2022 16:48

З 11 квітня Центр надання адміністративних послуг допомагає збирати інформацію про пошкоджену нерухомість через повномасштабне вторгнення рф.

Це дозволить зафіксувати збитки та відбудувати кожну втрачену домівку в Харкові, Маріуполі, Бучі, Києві та інших містах.

Інформаційне повідомлення подається громадянами України, які є власниками пошкодженого або знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, з моменту введення воєнного стану Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 "Про введення воєнного стану в Україні".

Для формування повідомлення про пошкоджену нерухомість звертайтеся до центру надання адміністративних послуг (приміщення адмінбудівлі селищної ради) за адресою вул. Ювілейна, 2, смт Устинівка. Графік роботи: понеділок - четвер 8:00 - 17:15; п’ятниця 8:00 - 16:00. Телефон для довідок – 0689963860. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Більше інформації про послугу на Гіді з держпослуг: https://cutt.ly/CFdYnqJ.

Переможемо ворога разом і все відбудуємо!Фото без опису