День довкілля

Дата: 12.04.2022 17:05

Фото без описуНа території нашої громади, щорічно, починаючи з  квітня місяця  тривають заходи з благоустрою. Працівники селищної ради та її структурних підрозділів, працівники підприємств, установ, організацій, жителі старостинських округів  проводять роботи з благоустрою територій. Висаджують дерева, прибирають та приводять в належний санітарний стан узбіччя доріг, парки, сквери, прилеглі до адміністративних будівель території,  братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань, кладовищ, очищують від сміття береги водойм,  вулиць, тротуарів, квітників та інших зелених зон на території громади.

Цьогоріч також 15 квітня буде проведено  День благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції ″ За чисте довкілля ″. Запрошуємо всіх жителів громади долучитися до даної акції, адже чистота територій проживання – запорука благополуччя та комфорту.