День пам’яті Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2022 16:16

Сьогодні, 26 квітня, відбулася урочиста хода та покладання квітів до пам’ятного знаку, встановленого Героям Чорнобиля. Селищний голова Ігор Пеньков висловив подяку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за їхній героїчний подвиг при ліквідації техногенної катастрофи та запропонував вшанувати пам’ять про загиблих хвилиною мовчання. Пам’ять про тих, хто врятував світ від розповсюдження ядерної загрози – навіки в серцях вдячних нащадків.

До вшанування  дня пам’яті Чорнобиля Устинівською селищною радою виплачено матеріальну допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії першої та другої категорії.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису