Села громади продовжують роботи з благоустрою

Дата: 05.05.2022 16:36

В селі Ганно-Леонтовичеве в рамках проведення місячника благоустрою територій облаштовано клумбу біля сільського будинку культури та бібліотеки. Висадили квіти, якими поділилися небайдужі жителі села.

Дякуємо за обробіток грунту фрезою Кучеруку А.І , висадку квітів Новікевич Л.М, Новікевичу Ю.Е, Шевельовій Н.О, Фейчук В.Л, Шкрум О.Л, Шкруму Я.В, Олар С.М, Шевельову А.С.

У облаштуванні дитячого майданчика (фарбування) приймали участь Фейчук В.Л, Бодолян І.В, Шевельова Н.О, Ярмошенко І.В, Новікевич Л.Н, Новікевич Ю.Е, Шкрум О.Л. За підтримку й допомогу у придбані фарби дякуємо Ватаманюк Н.В, Боднарчук Т.В.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису