21 травня в Україні відзначався день Європи

Дата: 23.05.2022 11:31

Україна – це невід’ємна частина Європи, як географічно, так і історично та ментально.  Україна, тримає стратегічний курс на європейську інтеграцію. І саме для того, щоб нагадати всім про важливість єднання та порозуміння, які є основними принципами існування Євросоюзу, працівники Устинівської дитячої бібліотеки влаштували своїм читачам 21 травня біля дитячого майданчика у парку селища "Пікнік по-європейськи."

Всі бажаючі діти мали змогу ознайомитися з книжковою поличкою про Євросоюз, та взяти участь у майстер-класі з виготовлення аплікації, яка символізує єдність України з Європою.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису