ID-картку і закордонний паспорт можна оформити одночасно

Дата: 27.05.2022 10:53

З 23 травня підрозділи Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області розпочали одночасно оформлювати ID-картку та закордонний паспорт.

Нова послуга вдвічі скорочує час очікування виготовлення паспортних документів. Отримати її можна, звернувшись до найближчого підрозділу Міграційної служби області, незалежно від реєстрації місця проживання.

Скористатися послугою можна при оформленні ID-картки вперше в 14 років, у разі втрати документів або їх обміну у зв’язку із зміною персональних даних.

Вартість оформлення документів складатиме 1105 грн у разі оформлення протягом 20 робочих днів (ID-картки – 372 грн та закордонного паспорта 733 грн) та у терміновому порядку протягом 7 робочих днів 1583 грн (ID-картки – 498 грн та закордонного паспорта 1085 грн). При оформлені ID-картки вперше у 14 років сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта