Весь світ грає в Твістер!

Дата: 30.05.2022 13:18

З’явилася ця легендарна забава, що дозволяє перевірити свою спритність та гнучкість, ще у шістдесятих роках 20 століття.

Твістер – весела, активна гра для дітей та підлітків. Вона може розвеселити будь-яку компанію. Гравці виконують на полі вправи, які показує рулетка: «Ліва рука – на червоний, права нога – на зелений». Всі завдання виконуються по черзі, тому безлад та сварки виключаються – на дітей чекають тільки найщиріші емоції!

Така фізкультура подобається і малечі, підліткам. Саме тому в неділю, 29 травня 2022 року, Устинівська дитяча бібліотека запропонувала всім, хто завітав в Устинівський парк, ось таку "веселу фізкультуру".

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису