В Устинівській громаді працює психологічний хаб «Ти не один!»

Дата: 09.06.2022 22:02

Нагадуємо жителям громади та внутрішньо переміщеним особам, що на базі КУ «Устинівський  інклюзивно-ресурсний центр» Устинівської селищної ради, що розташований за адресою: смт Устинівка вул.Об’їздна, 20 з 8 квітня 2022 року функціонує психологічний хаб Устинівської громади «Ти не один!»Психологічна допомога надається безкоштовно онлайн та офлайн психологами закладів освіти – через особисті зустрічі, дзвінки та повідомлення в мережі  FacebookТелефонувати можна з понеділка по п’ятницю з  10:00 до 15:00 за телефоном координатора психологічного хабу 068-221-32-58, або ж відвідати його особисто за вищевказаною адресою. В інший період часу – телефонуйте на номер гарячої лінії селищного голови 098-329-13-06 і вас з’єднають з фахівцем.

Послугами команди психологів Устинівської громади, на даний час,  скористались 67 внутрішньо переміщених осіб.

Команда спеціалістів психологічного хабу Устинівської громади «Ти не один!» готова допомогти кожному!!!Фото без опису