Грошова допомога від програм ООН

Дата: 13.06.2022 15:40

Згідно Постанови КМУ України від 05.04.2022р.№ 405 "Про реалізацію спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при ООН(ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових  заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення" в Україні реалізовується проект, відповідно до якого деякі категорії сімей, в тому числі і внутрішньо переміщенні, можуть отримати грошову допомогу.

Для участі у проекті на території Устинівської територіальної громади станом на 13.06.2022 року зареєструвались 32 родини, мають право на допомогу 42 сім’ї.

До 15.06.2022 року прийом документів по даному виду допомоги призупинено. Після 15.06.2022 року буде продовжено прийом документів, тож запрошуємо всіх зареєструватись для отримання грошових коштів.

Хто може отримати допомогу?

сім’ї, як мають трьох і більше неповнолітніх дітей, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;

сім’ї з двома або більше дітьми, де одна дитина має інвалідність.

Розмір допомоги – виплачується в розмірі 2200 грн. на місяць на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб, за рахунок коштів міжнародних донорів.

Родина отримає одноразову виплату за три місяці на вказаний банківський рахунок чи дебетову картку протягом чотирьох тижнів з моменту подання заявки.

Виплата здійснюється додатково до виплат за державними програмами.

Як отримати?

Подати заявку на отримання допомоги можна на сайті: register.unicef.org.

Термін подачі заявки – обмежень немає.

Якщо у Вас виникли питання звертайтесь до відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради за телефоном: 0983291306Фото без опису