«Україна – єдина!»

Дата: 15.06.2022 11:26

З метою формування в учнів високого рівня еколого-естетичної культури, набуття практичних вмінь та навичок по створенню флористичних робіт, залучення до художнього оформлення  інтер’єрів закладів освіти засобами мистецтва, флористики, виховання  екологічної та естетичної культури було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну «Україна – єдина!», в якому взяли участь і вихованці комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості».

Учасники конкурсу створили неповторну красу, використовуючи колір, форму, фактуру природних та декоративних матеріалів.

Сила їх бажання творити прекрасне власними руками нікого не залишила байдужим!

За результатами оцінок журі призові місця в номінації «Квіткові килими»  здобули:

ІІ місце Бойко Назар, вихованець євроклубу «Смайл» комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» за роботу «Одна від Заходу до Сходу»;

ІІІ місце Задорожна Анастасія та Пінчук Руслан, вихованці євроклубу «Мрія» комунального закладу «Устинівський будинок дитячої та юнацької творчості» за роботу «Тризуб – символ волі та незламності».

Вітаємо з перемогою !!! Бажаємо вам успіхів, натхнення, творчості і нових перемог!!!