Шановні жителі Устинівської громади!

Дата: 28.06.2022 07:58

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію – Основний закон держави. Ним закріплено суспільний і державний устрій, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, виборчу систему та основні права і свободи громадянФото без опису

За 26 років, які минули з часу ухвалення Конституції, країна пережила кризи та підйоми, втрати і здобутки, а головний Закон – серйозні випробування на міцність.

Суспільно-політичні події останніх восьми років: анексія Криму, російська агресія на Донбасі та повномасштабне вторгнення цього року стали важкими випробуваннями для конституційної цілісності України. Але ми віримо, що вистоїмо і вийдемо переможцями у цій боротьбі. Для цього всім нам доведеться багато попрацювати, щоб відбудувати нашу країну та зробити її заможною і квітучою у європейській сім’ї народів.

Отож, бажаю кожній родині нашої Устинівської громади миру, здоров’я та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою селищний голова

Ігор ПЕНЬКОВ