З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ, УСТИНІВЩИНО!

Дата: 28.06.2022 17:33

З нагоди  26 річниці з дня прийняття Конституції України працівники селищної ради на чолі з селищним головою Ігорем Пеньковим пройшли мирною ходою до пам'ятного знаку загиблим за цілісність та суверенітет України та вшанували їх пам'ять  покладанням квітів та хвилиною мовчання.

На території громади старости та жителі сіл відвідали могили загиблих у антитерористичній операції та російсько-українській війні Героїв-земляків та поклали до них квіти.

Після покладання квітів відбулося урочисте нагородження громадян Почесними Грамотами та Подяками Устинівської селищної ради.

З початку війни всі жителі Устинівської громади працюють як єдине ціле з однією метою - пришвидшити перемогу. Кожен робить посильний вклад. Враховуючи громадську активність, спрямовану на захист Батьківщини, сьогодні відзначено кращих з найкращих.

До вручення відзнак долучились і вихованці будинку дитячої та юнацької творчості, які  вручили нагородженим  подарунки,  виготовлені власноруч. Зроблені дитячими ручками янголята будуть слугувати оберегами для своїх власників.

Почесною грамотою Устинівської селищної ради за активну громадську участь, патріотизм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток громади  та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджено:

АБРАМЯНА Вартана Юрійовича - заступника директора ПП “Агротранссервіс”;

АГАЯНА Сурена Арташесовича  - директора ПОСП Агрофірма “Сагайдацька”;

БЕЗВЕРХУ Олену Іванівну - директора  ТОВ “Агрожовтень”;

БІЛОШИЦЬКОГО Миколу Анатолійовича - директора ПСП “АгроЛан”;

ЄВСТРАТЕНКА Володимира Володимировича - голову ФГ “Незалежність”;

ПЕТРЕНКА Анатолія Анатолійовича - директора ПП Агрофірма “Криничуватська”;

ПЕТРЕНКА Володимира Анатолійовича - директора ПСП  “Україна”;

СЕРЕДЕНКА Олексія Миколайовича - директора  ПСП “Димитрово”.

Оголошено Подяку  за патріотизм, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди відзначення Дня Конституції України:

ДЕРГІЛЬОВУ Леоніду Леонідовичу - громадському активісту;

СТРОЇЧ Наталії Анатоліївні  - волонтеру.

Оголошено Подяку Устинівської селищної ради жителям Устинівської територіальної громади за активну громадську позицію, патріотизм та з нагоди відзначення Дня Конституції України:

АНДРІШКО Ганні Василівні

ДИВНИЧУ Юрію Миколайовичу

ІВАНОВУ Віктору Євгеновичу

КАРМАН Марині Олександрівні

КОНДРАШОВІЙ Ользі Михайлівні

ПАЛІЮ Андрію Костянтиновичу

ПЕТРЕНКО Людмилі Володимирівні

ПРОКОПЕНКО Ользі Іванівні

ПОСТРИГАНЬ Ірині Миколаївні

ФІГУРІ Петру Дмитровичу.

Вихованці Устинівської мистецької школи порадували запрошених виконанням патріотичних пісень.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису