До уваги жителів громади! Відновлено роботу реєстру територіальної громади

Дата: 06.07.2022 17:26

Центр надання адміністративних послуг повідомляє про відновлення надання адміністративних послуг у сфері реєстрації/ декларування місця проживання.

Наразі знову можливо зареєструвати місце проживання, отримати витяг про реєстрацію місця проживання (колишня довідка форми 13).

Одночасно нагадуємо про необхідність наповнення РТГ актуальною інформацією. Відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

В зв’язку з вищевикладеним, рекомендуємо звертатися до відділу ЦНАП з паспортними документами та свідоцтвами про народження дітей, за наявності – з будинковими книгами для внесення, уточнення та оновлення інформації в Реєстрі територіальної громади, особливо відомостей про дітей.Фото без опису