Цього року Україна вперше відзначила День Української Державності

Дата: 01.08.2022 11:06

День Української Державності покликаний утверджувати зв’язок українців, які живуть нині, з нашими пращурами, які впродовж багатьох поколінь будували державність українського народу.

З нагоди свята клубними закладами громади  було проведено цикл заходів: година спілкування «Українська державність: поняття, символи» (Кричуватський сбк спільно з  Березуватським ск), розважально-пізнавальна  програма «Я люблю Україну» (Криничненський сбк), пізнавальна программа «Єдина, вільна, неподільна» (Березівський сбк), урок Державності та онлайн – привітання (Докучаєвський сбк), інформаційна година «Україно, з-під серця краплино – моя доля, життя» ( Брусівський ск), виховна година «Держава наша сила» (Степанівський сбк), година спілкування «В нас єдина мета – Україна свята», флешмоб (Седнівський сбк), онлайн – привітання «З Днем Державності, Україно» (Інгульський сбк), мітинг та покладання  квітів на   могилу загиблого воїна Веселовського М. М.(Димитрівський сбк), флешмоб «Мир над Україною» (Устинівський бк).