Нарада у селищного голови

Дата: 04.08.2022 16:05

04 серпня 2022 року відбулася нарада під головуванням селищного голови Ігоря Пенькова за участю заступника та керівників структурних підрозділів Устинівської селищної ради.

На нараді було заслухано інформацію керівників структурних підрозділів: відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення, відділу культури, туризму та культурної спадщини щодо підготовки комунальних закладів до опалювального сезону, підготовки наявних захисних споруд до початку навчального року, про організацію отримання та надання гуманітарної допомоги деяким категоріям громадян.

Селищним головою було наголошено про необхідність обстеження відповідними службами готовності до роботи котелень у закладах освіти та складання відповідних актів. Рекомендовано продовжити роботу по:

- проведенню тендерів із закупівлі потужностей для обігріву закладів електричними приладами;

-підготовці захисних укриттів для учасників освітнього процесу та забезпечення їх усим необхідним відповідно до нормативних документів.

Відповідно до інформації, отриману Устинівською селищною радою гуманітарну допомогу від Кіровоградської ОВА, благодійної міжнародної компанії (продуктові набори, засоби гігієни), громадської організації «Червоного Хреста» було розподілено між такими категоріями осіб:

-514 сімей внутрішньо переміщених осіб;

-164 багатодітні сім’ї;

-27 родин, де є дитина з інвалідністю;

-11 родин, що опинилися в складних життєвих обставинах;

-27 родин, що мають дітей під опікою;

-4 прийомні родини;

-1 патронатна родина;

-8 сімей загиблих;

-5 сімей полонених;

-4 родини зниклих безвісти;

-91 родина мобілізованих, що мають неповнолітніх дітей.

За результатами наради було надано доручення керівникам відділів та структурних підрозділів щодо звітування на щотижневій нараді про проведену роботу за поточний тиждень  та планування роботи на наступний тиждень.