ВІДПОЧИВАЮЧИ НА ПРИРОДІ, ПРИБИРАЙТЕ ПІСЛЯ СЕБЕ СМІТТЯ!

Дата: 09.08.2022 09:50

З настанням періоду відпочинку на природі з’явилося багато охочих влаштовувати пікніки та розваги на свіжому повітрі та біля водойм. Проте, на жаль, є чимало відпочивальників, які після вдалих посиденьок залишають після себе гори сміття: пляшки, поліетиленові пакети, серветки, недопалки цигарок тощо.

05.08.2022 р. працівниками КП «Комунальник» було організовано прибирання прибережної зеленої зони відпочинку на річці Березівці від побутового сміття. Через те, що відпочиваючі залишають після себе неприбране сміття, утворилося стихійне сміттєзвалище.

Устинівська селищна рада закликає всіх жителів громади  прибирати за собою сміття після відпочинку на природі. Пам’ятаймо про те, що ми тут живемо, ми дихаємо цим повітрям і навколишнє середовище буде дружнім до людей, коли вони будуть з повагою та бережливістю  ставитися до нього. Давайте не будемо подавати поганий приклад своїм дітям та не будемо смітити там, де живемо і відпочиваємо. Будьмо свідомими та бережімо природу для майбутніх поколінь!

Як кажуть, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису