Обстежено умови проживання дітей внутрішньо переміщених осіб

Дата: 16.08.2022 17:20

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що грунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини, зокрема, сприяння створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, зважаючи на окремі випадки, які потребують невідкладного реагування в умовах запровадження воєнного стану, 16 серпня 2022 року працівники сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг селищної ради побували в сім’ях, де виховуються діти внутрішньо переміщених осіб та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах в смт Устинівка. Всього обстежено 5 сімей, в яких проживає 11 дітей вказаних категорій.

Вивчались питання умов проживання дітей, надання їм різних видів соціальних допомог та підготовки до опалювального періодуФото без опису