Кожна дитина має право бути захищеною

Дата: 22.08.2022 09:35

19 серпня 2022 року в рамках обласної акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» в центральному парку смт Устинівка проведено пізнавально-розважальний захід для дітей різних вікових груп, організований працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради.

На початку діти взяли участь у бесіді на тему: «Права та обов’язки дитини», де одним із основних є відпочинок і дозвілля та участь у культурному і творчому житті, а потім із задоволенням всі присутні виконували різноманітні завдання у формі інтелектуальних конкурсів та спортивних змагань, а переможці отримували заохочувальні призи.

Під час проведеного заходу діти здобули нові знання та отримали масу позитивних емоцій. Адже миті, коли діти радіють, посміхаються та перебувають у гарному настрої для кожного з нас безцінні.