Тематичні заходи, проведені клубними закладами громади

Дата: 29.08.2022 14:05

29 серпня вшановується День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Боротьба українського народу за свою незалежність тривала протягом століть, і у XXI, коли, здавалося, ми вже здобули загальновизнану незалежність, знову була пролита кров захисників. Спершу в 14 році це були герої Небесної Сотні, згодом – перші захисники Криму та Донбасу.

Окремою сторінкою боротьби стали бої з російським агресором наприкінці літа 2014 року. Їх трагічним та героїчним символом став Іловайськ.

За офіційними даними, під час Іловайської операції (7-29 серпня 2014 року) і подальшого розстрілу в так званому “зеленому коридорі“ 366 українських воїнів загинуло, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 42 вважаються зниклими безвісти.

Клубними закладами Устинівської громади проведено цикл заходів:

• година спілкування «Уклонімося пам’яті загиблих героїв» (Димитрівський сбк);
  • година пам’яті «Вічна пам'ять і слава захисникам України» (Брусівський сбк);
  • інформаційна година «День пам’яті захисників України» (Ганно-Требинівський сбк);
  • відеоролик  «Соняхи…» (Устинівський будинок культури);
  • покладання  квітів на могили загиблих воїнів (Степанівський сбк, Криничненський сбк, Докучаєвський сбк );
  • година спілкування «Ми вас пам’ятаємо» (Жовтневий сбк);
  • відеоролик «День пам’яті захисників України» (Інгульський сбк);
  •  виховна година «Живі, поки памятаємо», майстер – клас «Сонях памяті» (Криничуватський сбк спільно з Березуватським ск).

Ми пам’ятаємо кожного Героя та Героїню, які поклали життя задля нашої незалежності від агресора. І доки жива ця пам’ять – доти Україна нездоланна. Навіки Слава!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису