Про забезпечення реалізації проектів програми LIFE

Дата: 06.09.2022 09:22

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що 24.06. 2022 між Україною та Європейським Союзом було підписано Угоду про приєднання України до європейської природоохоронної програми LIFE.

Програма LIFE – фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд. євро. Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо. Проєктна заявка для участі в конкурсі може подаватися як одноосібно, так і спільно з партнерами. На поточний рік оголошено 34 конкурсні пропозиції, інформація про які доступна за посиланням: https://cutt.ly/fXlb8iI.

Європейським виконавчим агентством з клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA) проведено онлайн-семінар щодо процедури подання заявок, теми, строків, термінів виконання, фінансування проєктів з яким можна ознайомитися за посиланням: https://mepr.gov.ua/news/39468.html

Враховуючи вищевикладене, Міндовкілля пропонує максимально долучитися до участі у програмі LIFE.

Інформаційні матеріали «Програма LIFE в Україні» додаються:

Про забезпечення реалізації проектів програми LIFE