Про стратегію підтримки державних аграріїв

Дата: 08.09.2022 13:03

Cеред пріоритетних напрямів роботи Мінагрополітики є запровадження державних програм підтримки наших агровиробників. Адже внаслідок нападу рф дрібні виробники втратили фінансову і товарну ліквідність, оскільки товарне кредитування припинилося, а експорт продукції значно ускладнився.

Відтепер за прозорий розподіл та адміністрування всіх видів підтримки українських аграріїв, за його словами, відповідає Державний аграрний реєстр, у якому вже зареєструвалися понад 7 тис. виробників.

Процедура реєстрації в ДАР, проста і потребує кілька хвилин, електронного підпису та електронної пошти. Зареєструватися може будь-який аграрій, навіть той, у господарстві якого лише кілька тварин.

Усі деталі – : https://minagro.gov.ua/news/mali-agrovirobniki-mozhut-otrimati-dopomogu-cherez-darФото без опису