ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТА ПІДПРИЄМЦІВ! НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО COVID-19!

Дата: 13.09.2022 10:38

Устинівська селищна рада звертає увагу населення, власників магазинів роздрібної та оптової торгівлі, закладів громадського харчування, закладів побутового обслуговування населення, керівників підприємств, установ та організацій, що на території нашої громади діють не лише обмеження пов’язані з військовим станом, а й  продовжують діяти обов’язкові протиепідемічні обмеження з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Тому в черговий раз нагадуємо - про дотримання соціальної дистанції в приміщеннях, обов’язковість носіння захисних масок, часте миття рук з милом, а також оброблення антисептичними спиртовмісними засобами.

В черговий раз нагадуємо місцевим жителям та внутрішньо переміщеним особам, що найкращою профілактикою від зараження гострою респіраторною хворобою  COVID-19 є вакцинація, тому запрошуємо всіх для отримання профілактичних щеплень до кабінету КНП «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради з понеділка по суботу в період з 9.00 до 12.00 год.

На даний час вакцинація є не правом, а обовязком кожного мешканця громади !

Бережіть себе та рідних!Фото без опису