Вітаємо з перемогою у конкурсі

Дата: 16.09.2022 11:16

На сьогоднішній день бібліотека - не просто зібрання книг, а центри саморозвитку, цікавих зустрічей, корисного проведення часу, це вже культурний простір, потреба в якому виникає у будь-якому місті, незалежно від його історії чи планування. Це місце, куди можна прийти, сісти, порозмовляти, почитати книжки, де повинні відбуватися різноманітні заняття для користувачів, підготовчі курси, функціонувати театральні гуртки, клуби за інтересами проводитись різноманітні інноваційні, цікаві заходи.

Новоігорівська бібліотека-філія  отримала  перемогу у Всеукраїнському онлайн-конкурсі із правового просвітництва - «Конституція для всіх: і великих, і малих». Організаторами Конкурсу є Національна бібліотека України для дітей (далі — НБУ для дітей) та Громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України». В конкурсі приймали участь  понад тисячу робіт учасників з усієї України. Та Гран-прі   отримала Новоігорівська бібліотека.