Міжнародний день миру

Дата: 22.09.2022 14:01

Цінність світу пізнається в сумні часи війни. Зміцнення ідеалів миру і безпеки, припинення воєн і конфліктів стає головним пріоритетом в 21 столітті на національному та міжнародному рівні.

День миру був заснований 30 листопада 1981 року і протягом 20 років відзначався в день відкриття сесії ООН кожен третій вівторок  вересня.

У 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. ООН проголосила свято днем  відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі.

Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей в закладах загальної середньої освіти громади провели заходи з відзначення Міжнародного Дня Миру, засідання круглих столів, виховні заходи «Мир за мир», «Мир у твоїх руках», «День Миру в Україні»,  вікторини  - «Гортаючи сторінки історії»,  «Україна-єдина», «На захисті миру», «Наше серце Україна»,  інформаційні хвилинки, флешмоби.