Дорогі бібліотекарі та просто поціновувачі літератури!

Дата: 30.09.2022 08:08

Вітаю вас з Всеукраїнським Днем бібліотек. Бібліотекар – давня і потрібна професія.  Завдяки їм зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології.

Книжки – це справжні друзі для кожної людини. Ми можемо мислити і краще розуміти життя завдяки творам. Твори поетів і письменників сприяють перетворенню світу, відкриттю дивовижних фантазій, успішному вирішенню існуючих завдань. Книги дозволяють знаходити відповіді на багато важливих питань, розуміти життя, усвідомлювати буття. У бібліотеці, де зберігаються різноманітні книги, завжди можна відчути дивовижну атмосферу.

Нехай внесок у розвиток науки, культури і освіти вдячно оцінюється суспільством, популярність зростає, необхідність ролі у свідомості сучасності посилюється. Спасибі працівникам за дбайливе зберігання і ставлення до скарбниці знань, невичерпного джерела освіти, царству мудрості.

Бажаю Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага нашої громади та усієї України.

Нехай у ваших родинах панує мир і спокій.

З повагою,

селищний голова Ігор ПЕНЬКОВ