ЕКОНОМИМО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Дата: 20.10.2022 10:38

Енергосистема нашої держави після ворожих атак потребує часу на відновлення і їй протипоказані суттєві навантаження.

Устинівська селищна рада приєднується до заклику державної компанії «Укренерго» розумно і своєчасно використовувати електроенергію. Така необхідність виникла через атаки Росії на енергетичну інфраструктуру нашої країни.

Коли жителі нашої громади ввечері вимикають праску та обігрівач, не вмикають прання, диспетчерський центр «Укренерго» відразу бачить, як загальне споживання електроенергії зменшується.

Закликаємо збалансувати споживання енергоресурсів у вечірні години, щоб у спеціалістів не виникало потреби застосовувати примусові обмеження споживання.

Вимикаючи енергоємні електроприлади кожен українець дбає про те, щоб і у вас, і у сусіда було світло. Споживаючи відповідально, ти допомагаєш нашим енергетикам тримати «Енергетичний Фронт».Фото без опису