Благодійна акція «Смілива гривня»

Дата: 02.11.2022 08:11

З метою зібрання коштів на допомогу Збройним Силам України, підтримання патріотичного духу українців та поширення культури благодійності було поведено благодійну акцію організовану Національним банком України «Смілива гривня», яка передбачала збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.

Парламент дітей Устинівської територіальної громади та євроклуб «Мрія» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради організували «мобілізацію монет на потреби ЗСУ». Не залишились осторонь благодійної справи працівники місцевих організацій та жителі громади.

В рамках благодійної акції «Смілива гривня» було зібрано 4555 гривень. Кошти перераховані на спецрахунок Національного Банку України на підтримку Збройних Сил України.

Дякуємо кожному хто долучився до акції і зробив свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність та цілісність України!

Разом ми непереможні! Слава Україні! Героям слава!