Отруєння грибами

Дата: 03.11.2022 09:50

2 листопада 2022 року до ДУ „Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” надійшло одразу два екстрені повідомлення про випадки отруєння дикорослими грибами.

Цього разу 31 річна жінка та 16 річний підліток з двох сіл Кропивницького району, поласувавши стравами з дикорослих грибів (лисичок та опеньок), опинилися на лікарняному ліжку у стані середньої важкості.

Шановні мешканці громади! Вкотре звертаємо вашу увагу на цю проблему! Надайте відповідь самі собі – чи є така «нагальна» необхідність куштувати їжу невідомого походження, наражаючи себе і своїх близьких на небезпеку?!

На сьогодні, це вже шість зареєстрованих випадків отруєнь дикорослими грибами впродовж поточного року у Кіровоградській області.

З початку 2022 року в Україні зареєстровано 120 осередків отруєнь дикорослими грибами, внаслідок яких постраждали 159 осіб, в т.ч. – 111 дорослих та 48 дітей, 4 постраждалих померли, в т.ч. 3 дітей!Фото без опису

Тож будьте уважні! Бережіть власне здоров’я та здоров’я ваших дітей!